Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Eesti Meelelahutusauhindade parimaks meessaatejuhiks valiti Roald Johannson, kes oli oma võidu üle suuresti üllatunud. «Klassikalises mõttes, ega «Roaldi nädal» ei ole ju meelelahutussaade. Samas teisipidi - mis Eesti elu muud on kui üks suur meelelahutus!» juubeldas Roald. 

«See on ületanud kõik minu kõige suuremad unistused. Ma olen saanud sel aastal nii žürii käest, kui eesti rahva käest parima meesaatejuhi auhinna ja see läheb korda. See teeb mind alandlikuks ja kindlasti annab väga palju motivatsiooni juurde,» tõdes Roald. 

Kumb auhind oli Roaldi jaoks olulisem - kas EFTA, kus hääletas hoolikalt kokku pandud žürii või Kroonika meelelahutusauhind, kus hääletasid inimesed? «Noh, see on niimoodi, et kumb laps sulle rohkem meeldib,» sõnas Roald. Lisades: «Raske öelda. Loomulikult, ühest küljest professionaalne žürii on tunnustanud sinu tööd, mis on väga-väga oluline. Teisest küljest sa oled Eesti rahva lemmik, mis on ju ka oluline - võibolla vaat et natukene isegi olulisem. Nii et mõlemad auhinnad on minu jaoks erakordselt olulised ja ma olen nende mõlema üle väga õnnelik.»

Millistele saatejuhtidele vaatab Roald ise alt üles ning kes on tema lemmik naissaatejuht Eestis? Samuti, miks tunneb Roald end musta lambana? Vaata videot ning saad teada!

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad