Tipphetked: Tammeka röövis koduväljakul Kaljult punkte

Siim Kaasik

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel leppisid Tartu Tammeka ja Nõmme Kalju 1:1 viiki.

Tammeka jaoks oli tänane mäng lõpuks nukrale seeriale. Nimelt oli viimases 31 omavahelises mängus alati Kalju võidupunktid koju viinud.

Tammeka oli reedeses kohtumises lähedal isegi kolmele võidupunktile, sest Tristan Koskori värav viis tartlased 66. minutil juhtima. Kalju päästjaks osutus Marko Brtan, kes suurepärase pealöögiga 86. minutil Tammeka väravavahi üle mängis.

Liigatabeli liider on 33 punktiga Levadia, Kalju jääb neist maha kahe punktiga ning mängu vähem pidanud Flora juba seitsme silmaga. Neljandal kohal ongi Tammeka, kes kaotab liidrile 12 punktiga.