Järelvaadatav: Saaremaa rabeles keerulisest seisust välja ja jõudis finaali

Saaremaa võrkpalliklubi alistas Eesti võrkpalli meistriliiga poolfinaalseeria kolmandas kohtumises Tallinna Selveri 3:2 (20:25, 20:25, 25:19, 25:23, 15:13) ja jõudis finaali, kus kohtub Tartu Bigbanki või Pärnu võrkpalliklubiga.

Koduväljakul mänginud Saaremaa kaotas esimese ja teise geimi, mõlemad 20:25, kuid pani oma paremuse maksma kolmandas ja neljandas geimis ning viigistas mänguseisu. Otsustav geim kulges punkt-punkti heitluses - Saaremaa pääses mõne punktiga juhtima, kuid Selver suutis lõpu põnevaks ajada. Väljakuperemehed eduseisu käest ei andnud ning sammusid seeria üldseisuga 3:0 finaali.

Kolmandas mängus kerkis üleplatsimeheks Selveri mängija Oliver Orav, kelle arvele kogunes lõpuks 21 punkti. Saaremaa parim skooritegija oli 18 punkti toonud Hindrek Pulk. Vaata mängu statistikat siit.