Tipphetked: Briscoe ja Himki mängija vahel läks tõuklemiseks

Kalev/Cramo korvpallimeeskond tunnistas Ühisliigas võõral väljakul Moskva oblasti Himki 96:85 paremust. Kalevi parimad skooritegijad olid Isaiah Briscoe ja Erik Keedus – nad viskasid vastavalt 28 ja 20 punkti.

Kolmandal veerandajal läksid sõna otseses mõttes omavahel vastamisi Briscoe ja Vjatšeslav Zaitsev – mängijad tõuklesid veidi, kuid olukord lahenes mõistlikult. Paar minutit hiljem tõestas Thomas van der Mars, et suudab korvi alt mööda visata. Ilmselt oli see mängu võtmehetk, sest Himki vastas järgmisel rünnakul kolme punktiga.