Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Rakvere võrkpalliklubi mängija Tanel Uusküla, kes säras Balti liiga pronksimängus Jekapilsi Luši vastu 18 punktiga, sõnas, et neljas koht on kõige valusam. 

Rakvere jäi kahe geimiga kaotusseisu, kuid andis vägeva lahingu ning kaotas otsustavas setis Jekapilsi meeskonnale 10:15 ja kogu mängu 2:3. «Algas meie jaoks väga rabedalt. Pärast teist geimi kosusime ja saime enda mängu peale surutud. Viimases vajusime ära ja andsime initsiatiivi käest ära,» kommenteeris Uuskula mängukulgu. 

Eelmisel hooajal saavutas Rakvere Balti liigas kuldmedali, seekord jäid virulased üsna valusal moel medalita. «Balti liiga medalit tahavad kõik saada. Neljas koht on paratamatult kõige valusam koht, mis siin saada,» sõnas emotsionaalne Uusküla.

Uusküla lisas, et mängis pronksimängu valuga, kuid andis endast sellegipoolest maksimumi. Finaalis, kus lähevad vastamisi suursoosik Saaremaa ja Pärnu, võidab Uusküla sõnul koduväljakul mängivad saarlased. «Saaremaa vastu on praegu väga raske saada. Nad on päris head,» rääkis Rakvere mängija.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad