Postimehe video: Simmonsi hiilgavad 20 sekundit pakkusid silmailu nii ründe- kui kaitsemängus

Siim Kaasik

Vigastuspausilt naasnud Kalev/Cramo keskmängija Cedric Simmons pakkus Kalevi spordihallis viibinud publikule ilusa 20-sekundilise perioodi, kui säras Saratovi Avtodori vastu esmalt ründes ning seejärel kaitses.

Seisul 57:51 sai Simmons Kalevi mängujuhilt Branko Mirkovic ilusa söödu vastasmängija jalge vahelt ning vajutas palli korvi. 20 sekundit hiljem hiilgas Simmons juba kaitsetöös, kui pani Saratovi kõige resultatiivseimale mängijale Coty Clarke'ile kulbi.

Vigastuspausilt naastnud Simmonsi arvele jäi 20 minutiga 8 punkti. Kalev/Cramo teenis aga Ühisliiga hooaja kuuenda võidu numbritega 95:89.