Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Nigeeria ja Jamaica bobinaiskonnad täitsid täna oma eesmärgi - kumbki kelk kummuli ei käinud ning ühtlasi sai omajagu ka ajalugu tehtud. 

Eksootiliste naiskondade duelli juhib Jamaica, kes veel paar päeva tagasi oli treeneriprobleemi tõttu ka oma kelguta. Nimelt teatas nende sakslasest treener Sandra Kiriasis paar päeva enne olümpiavõistlust, et lahkub ametist ja võttis sportlaste kelgu kaasa. Naiskond asus seepeale aktiivselt endale uut kelku otsima ning abi tuli Jamaica õlletootjalt Red Stripe, kes ostiski neile uue kelgu.

«Teadsime, et kannatame. Tulimegi siia kannatama, aga ka sellest õppima ning seda me kogu aeg teemegi. Saame hakkama,» sõnas Jazmine Fenlator - Victorian. 

Jamaica on seejuures 18. kohal, kaotades Saksamaale 20 naiskonna seas +1,53. Esimeste aafriklastena bobisõidus võistlevad nigeerlannad Seun Adigun ja Akuoma Omeoga jäävad Jamaicale alla kahe sekundiga. 

«Areneme iga päevaga. Meie tänase päeva moto oli: anna endast nii palju kui suudad, ning täpselt seda me tegimegi!» sõnas Adigun.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad