Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Kanal 12 ja Postimees rõõmustavad 2018. aastal rallisõpru kokkuvõtvate saadetega MM-rallide igast võistluspäevast. Monte Carlo ralli esimest täispikka võistluspäeva (reede) saade oli eetris eile õhtul ning selle erilisemad palad on siin ka eraldi vaadatavad.

Kuidas ajaratast tagasi keerata? Ainuke variant pole ansambel Nexus uuesti lavale saata (kuigi see oli väga äge!), vaid võib võtta ka ühe Olaf Suuderi, anda talle mikrofoni, näidata MM-ralli kokkuvõtvat saadet ja kuulata. Ning kõik on nii, nagu 13 aastat tagasi, kui liiter bensiini maksis 11 krooni!

Prantsuse köök on maailma üks armastatumaid. Mis on aga hea roa saladus? Värske ja puhas tooraine. Kas 28-aastast norralase Anders Mikkelseni näol on tegu kapigurmaaniga? Ja kui ei ole, siis mida ta selle prantsuse taluniku õuelt otsis?

Möödasõit pole manööver, mida rallisõitjad sageli kasutama peavad, aga vahetevahel küll. Näiteks kui ees jukerdab hõõguva pidurikettaga iirlane, aga sina oled hõõguva pidurikettata soomlane. Tõlge: Esapekka Lappi (Toyota) möödub Craig Breenist (Citroen).

Monte Carlo rallile startis kuus WRC2 klassi autot, kellest oli avapäeva lõpuks alles neli. Kuhu jäi siis Teemu Suninen? Kraavi, sale kask kapoti peal.

Vaata järele ka tervet Monte Carlo ralli 1. täispika võistluspäeva kokkuvõtet:

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad