Rakvere näppas Saaremaalt geimi, kuid enamat ei suutnud

Viljar Voog

Võrkpalli Eesti karikavõistluste poolfinaalpaari Saaremaa VK – Rakvere VK korduskohtumises jäid 3:1 peale saarlased, kes olid võitnud ka avavaatuse 3:0. Saarlaste finaalivastane selgub homsest Tartu ja TTÜ duellist.

Liga 600 pealtvaataja ees peetud mängus võitis Saaremaa esimese geimi 25:16 ja tundus, et kõik läheb sama rada nagu avamängus. Ent teine geim kuulus täpselt sama skooriga hoopis külalistele. Saaremaa sai ehmatusest siiski kiiresti üle ja võitis kolmanda geimi 25:20 ning neljanda juba taas suurelt 25:14. Siim Põlluäär tõi võitjatele 19 punkti, Tomaš Halanda lisas 11 punkti. Rakvere parim oli 15 punktiga Siim Ennemuist.

Veerandfinaalis lülitas Rakvere konkurentsist esiliigameeskonna TTÜ/Kiili, võites mõlemad matšid 3:0. Saaremaa alistas kahel korral samuti tulemusega 3:0 Tallinna Selveri.