Järelvaadatav: Järvamaa mängis 2:0 edu maha, aga alistas siiski TTÜ

Võrkpalli Balti liiga laupäevases ainsas Eesti klubide vastasseisus kohtusid Järvamaa VK ja TTÜ. Hooaja teise võidu said kirja järvamaalased, kes alistasid tudengid trillermatšis 3:2.

Paides peetud mängus läks kodumeeskond kiirelt ja kergelt 2:0 juhtima, kui avageimid võideti 25:17 ja 25:19. Siis said oma mängumootori tööle ka tallinlased – järgmised kaks geimi kuulusid neile 25:23 ja 25:21. Ka otsustav geim kulges kui ameerika mägedel: Järvamaa läks nelja punktiga ette, TTÜ võitles end mängu tagasi, aga lasi taas võõrustajatel minna. Sellega oli ka külaliste võitlusvaim murtud, Järvamaa võitis geimi ja mängu 15:12.

Mängu parimana tõi Relyea Dixon Speller võitjatele 22 punkti. TTÜ resultatiivseim oli Dmitri Korotkov 16 silmaga.

Järvamaa sai tabelisse kirja teise võidu ja tõusis sellega liigatabelis 11. kohale. TTÜ jätkab viimasel ehk 14. Real. VAATA TABELISEISU SIIT!