Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Robert Täht oli pärast EM-finaalturniiri A-alagrupi viimases voorus Poola käest saadud 0:3 kaotust meeskonna etteaste suhtes üpris kriitiline.

«Selle turniiri kõige kehvem esitus meie poolt. Poola alistamine polnud võimatu. Suutnuks me mängida samamoodi nagu näiteks teises voorus Serbia vastu, siis võiks skoor teistsugune olla. Okei, tegemist on väga kvaliteetse meeskonnaga, aga... me võinuks rohkem hambaid näidata,» lausus Täht mõni minut pärast lõpuvilet.

«Ei usu, et midagi vaimse poole taha jäi. Keegi ei paistnud närviline, vaid otsustasid tehnilised nüansid, mida tegime täna natuke kehvemini kui eelmistes mängudes. Andsime selle võidu poolakatele natuke liiga lihtsalt minu meelest,» sõnas Täht.

Keskblokeerija Ardo Kreek lisas: «Meie serv ei toiminud täna nii hästi kui Serbia vastu. Raske oli igajuhul – Poola mängis väga hästi. Veelkord suur kummardus meie fännidele, kes siin kolm mängu vastu pidasid. Täna oli Poola parem, pole midagi teha. Ootame järgmist korda.»

Eesti võrkpallikoondis kaotas EMil A-alagrupis Soomele 2:3, Serbiale 2:3 ja Poolale 0:3 ning lõpetas turniiri 13. kohaga.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad