Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Eesti võrkpallikoondise liider, nurgaründaja Robert Täht tunnistas pärast valusat 2:3 allajäämist Serbiale, et tunne on valus, kuid õnneks on homme vaba päev, mistõttu saab puhata ning esmaspäeval Poola vastu taas endast kõik anda.

«Tore, et homme on vaba päev ja saame puhata Poola mänguks välja. Taaskord jätsime endast kõik väljakule, kuid valus on jälle (teist EM-finaalturniiri järjest kaotati Serbiale ning neljapäeval Soomele – toim)… Olen siin saalis kolm korda mänginud ning kõigil kordadel 2:3 kaotanud. See on ajuvaba – esmaspäeval tuleb see ära muuta!» ütles Täht võistlusjärgses intervjuus emotsionaalselt.

Nüüd on Eesti kogunud tabelisse kaks punkti ning võib teoreetiliselt jõuda veel play-off’i, kuid selleks tuleb kõigepealt oodata, kuidas läheb tänane Poola – Soome kohtumine ning ise esmaspäeval poolakaid võita. «Serblased servisid olulistel momentidel paremini ja panid meid surve alla, aga ma usun, et terve meeskonnaga ammutasime siit kõvasti enesekindlust,» tunnistas 24-aastane nurgaründaja.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad