Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Eesti meeste käsipalli meistrivõistluste finaalseeriat asus 2:1 juhtima Põlva Serviti, kui kolmandas kohtumises alistati HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 28:20 (15:11). Vaata Postimehe ülekannet! 

Seeria teise kohtumise võõrsil kaotanud Serviti mängumees Henri Sillaste sõnas seekordse kohtumise järel, et põlvalastel õnnestus teha vähem mängulist praaki kui eelmises kahes kohtumises. «Samuti olime tagamängus seekord suhteliselt head. Kontrarünnakuid oli meil vähem kui eelmisel korral, kuid tagant tuli õnneks palju väravaid.»

Kehra loots Indrek Lillsoo sõnas, et Serviti oli vahepeal kõva kodutöö teinud. «Eriti hästi mängisid seekord nende leegionärid ja sellele jõule ei saanud me täna kuidagi vastu,» ütles Lillsoo ja lisas, et seeria üritatakse igal juhul Põlvasse tagasi tuua.

«Kui füüsilisest poolest rääkida, siis ma arvan, et me oleme isegi paremas seisus kui Põlva. Täna tundus, et Servitil mõned mehed ei kestnud lõpuni. Lihtsalt vahe oli juba selleks ajaks sees.»

Roman Aizatullov viskas Serviti parimana 9 väravat. Anatoli Chezlov lisas 5 tabamust. Hc Kehra/Horizon Pulü&Paperi parimad olid Dmytro Yankovskyi ja Mikita Yermashevich 5 väravaga.

Finaalmängud

  • 10.05.17 19.00 (Mesikäpa Hall) Põlva Serviti – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 23:21
  • 12.05.17 19.00 (Kehra Spordihoone) HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Põlva Serviti 25:20
  • 15.05.17 19.00 (Mesikäpa Hall) Põlva Serviti – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
  • 17.05.17 19.00 (Kehra Spordihoone) HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Põlva Serviti

vajadusel:

  • 20.05.17 19.00 (Mesikäpa Hall) Põlva Serviti – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad