Järelvaadatav: Rakvere viigistas viiegeimilises mängus pronksiseeria

Eesti võrkpalli meistrivõistluste pronksiseeria teises mängus kohtusid Rakvere ja Pärnu. Kodusaalis mänginud Rakvere kaotas esimese geimi 22:25, kuid võitis teise geimi 25:19 ja kolmanda 25:20. Neljas geim kuulus omakorda 27:25 Pärnule, otsustavas viiendas geimis pani lõplikult seisuga 15:9 oma paremuse maksma Rakvere. Seerias on nüüd seis 1:1, kolme võiduni peetava seeria järgmine mäng peetakse ülehomme.

Pronksiseeria avamäng läks kindlalt Pärnule, kui 3:0 võidetud mängus loovutati Rakverele geimides vastavalt 14, 20 ja 21 punkti.

Pronksiseeria teine kohtumine peetakse teisipäeval Rakveres. Kohtumine algab kell 19.00. Postimees.ee näitab mängu otsepildis.

Pronksiseeria ajakava:

• 1. mäng: Pärnu Võrkpalliklubi – Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 (25:14, 25:20, 25:21)
  • 2. mäng: teisipäev, 18. aprill kell 19.00 Rakvere spordihoone
  • 3. mäng: neljapäev, 20. aprill kell 19.00 Pärnu spordihoone

vajadusel

• 4. mäng: laupäev, 22. aprill kell 17.00 Rakvere spordihoone
  • 5. mäng: kui vaja läheb ka viiendat mängu, selgub selle täpne toimumisaeg hiljem.