Põlva Serviti võitis põnevas matšis napilt Kehrat

Käsipalli Eesti meistrivõistlustel võitis Põlva Serviti kodusaalis 29:27 Kehrat. Poolaeg lõppes 12:12 viigiga, kuid põneva teise poolaja järel sai kodumeeskond magusa võidu.  Põlva parimana viskas Roman Aizatullov 11 väravat. Hendrik Varul ja Henri Hiiend lisasid kumbki neli tabamust. Kehra poolelt säras Uku-Tanel Laast kaheksa väravaga.

Sel hooajal on meeskonnad meistriliigas kohtunud ühe korra, siis oli Kehras peetud matšis 30:25 parem Serviti.

Liigatabel: Põlva Serviti (14 punkti/7 mängu), Kehra/Horizon Pulp&Paper (12/8), Viimsi/Tööriistamarket (12/8), Viljandi HC (10/8), SK Tapa (4/8), HC Tallas (2/8), Aruküla (0/7).