Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Saku Suurhallis toimuval ratsaspordivõistlusel Tallinn International Horse Show juhtus eile õhtul õnnelik õnnetus, kui vabatahtlikku abitöötajat tabas võistlusplatsil hobuse kabjalöök, raskeid vigastusi neiu õnneks ei saanud.

Tiit Kivisilla hobune Donna Paola lõi tagajalaga platsil vabatahtlikuna töötanud neiut, keda tabas pealtnägija sõnul löök pähe ja kes viidi kanderaamil ära. 

Eesti Ratsaspordi Liidu pressiesindajaga Merike Udrik-Õispuu kinnitas, et õnnetus juhtus, kuid õnneks oli tegu õnneliku õnnetusega. «Hobune lõi valel ajal vales kohas tagant üles ja paraku sai töötaja löögi, kuid temaga on kõik hästi. Ta läbis arstliku kontrolli ja täna on ta juba Saku Suurhallis tagasi,» rääkis Udrik-Õispuu. «Juba nägin teda täna naeratamas,» lisas ta.

Udrik-Õispuu sõnul neiu muidugi ehmus, kuid suuremaid vigastusi ta õnneks ei saanud. Kuhu piirkonda neiu kabjalöögi sai, ei teadnud pressiesindaja öelda. «Ma ise ka ei saanud päris täpselt aru, aga kuhugi näo ja käte piirkonda.»

Udrik-Õispuu sõnul tuleb ratsutamisvõistlustel õnnetusi vahel ikka ette, kuid midagi ränka talle Tallinn International Horse Show võistlustelt ei meenu.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad