Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Ruila ratsakeskusesse kogunevad sel nädalalõpul parimad Eesti takistus- ja koolisõitjad, et selgitada välja nende ratsaalade kõikide vanuseklasside Eesti meistrid. Pühapäevast võistluspäevast näeb ülekannet Postimehe veebis. Pühapäevane ülekanne algab kell 9.00.

Meistrid selguvad kahevoorulise võistluse tulemusena. Takistussõidu kompleksarvestuse parimad selgitatakse vastavalt esimese päeva kohapunktide ja teise päeva karistuspunktide summale. Võrdse tulemuse korral loeb parem tulemus teisel päeval. Koolisõidus konverteeritakse osavõistluste protsendid punktideks 1:1 ning liidetakse kompleksarvestuses. Võitjaks on suurima summa saanud võistleja. Võrdse summa korral annab paremuse kõrgem tagajärg teisel osavõistlusel.

Neljapäeval ja reedel peeti takistussõidus väikeste ja suurte ponide, laste ja juunioride ning koolisõidus poniratsanike ja juunioride osavõistlused. Laupäeval ja pühapäeval toimuvad noorte ja seenioride klassi osavõistlused, kus medalisaajad selguvad pühapäeval. Pühapäevasest võistlusest on samuti võimalik osa saada Postimehe veebis. Lisaks selguvad parimad mõlema ala harrastajate seas. Siin ei anta välja Eesti meistri tiitlit, kuna tegemist pole vanuseklassi põhise tiitlivõistlusega.

Seenioride koolisõit, kus tiitlit kaitsevad Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel, algab pühapäeval 11.20. Ellermannile pakuvad konkurentsi Age Luha, Diana Pruks, Getter Kangur, Grete Hussar ja Heli Hussar. Takistussõidu põnevam osa algab 16.00. Tiitli eest asuvad muuhulgas võistlustulle Gunnar Klettenberg, Tiit Kivisild, Rein Pill, Kertu Klettenberg, Katrin Pill, Hanno Ellermann ja eelmise aasta Eesti meister Urmas Raag.

Täpsem ajakava ja info ning samuti stardijärjekorrad ja tulemused on leitavad SIIN LEHEL

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad