Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

Laupäeval, 20.augustil presidendi roosiaias toimunud pidulikku vastuvõttu oli nautima tulnud ka tuntud kirjanik ja filmirežissöör Kadri Kõusaar, kes rääkis Elu24-le oma plaanidest ning arutles ka tulevase presidendi teemadel.

Lapseootel ja särav Kadri Kõusaar rääkis Elu24-le, et septembris sündivale lapsele veel nime pole valitud. "Parem on ikka lapsele näkku vaadata ja siis otsus teha. Kindlasti on lapsevanematel kolm-neli varianti. Kuna meil on rahvusvaheline pere, siis on see probleem, et mis oleks hääldatav Eesti, Inglise ja Tšehhi keskkonnas."

Tulevane aasta on naise jaoks enamasti emaduse tähe all, lisaks üritab ta ka raamatut kirjutada, mis räägib emadusest ja protseduuridest väikese beebi ümber. Lisaks on tiksumas ka filmiprojekte. "Muidu on väga raske planeerida neid asju. Filme saab teha ka neljakümneselt ja viiekümneselt ja mida edasi, seda paremini, aga paraku lapsesaamisel on kindel ajaline faktor, millal sa pead seda tegema," lisas Kõusaar.

FOTO: Erlend Štaub

President Toomas Hendrik Ilves pidas eile roosiaias ka oma viimase kõne riigipeana. Kõusaare sõnul on mees tutvustanud Eesti riigi maailmas väga ägedalt. "Ta on ühel lainel maailma suurkujudega," lisas naine, et ta on õige president õigel ajal ja õiges kohas. 

Vaata videost, mida ootab Kõusaar tulevaselt presidendilt ja kuidas hindab kandidaate!

Loe ja lisa kommentaare